سخت افزار

پوش رایانه ، با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه سخت افزار ، بستری مناسب برای ارگان های مختلف دولتی و خصوصی ایجاد نموده تا بتوانند بنا به نیازهای خود ، سیستم های سخت افزاری مرتبط با حوزه فعالیت خود را سفارش داده و در محل مورد نظر با خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی مداوم دریافت نمایند .

کارشناس سخت افزاری ، با تشکیل جلسات متعدد با متقاضی ، تلاش می کند تا تمامی نیازهای مخاطب را پیش بینی نموده و میزان رضایت مندی وی را به حداکثر برساند . همچنین پس از پایان یافتن مراحل سفارش و تحویل ، کارشناس همچنان به فعالیت خود ادامه داده و سیستم های سخت افزاری مورد نظر را در محل مورد نظر متقاضی نصب و راه اندازی نموده و همچنین پشتیبانی سالانه سخت افزاری و نرم افزاری را نیز ارائه می دهد .

از مهمترین ویژگی های کارشناس سخت افزاری پوش رایانه سرفاریاب  ، می توان به انعطاف پذیری بالا در برابر نیازهای مخاطب و همچنین پشتیبانی مداوم از کاربران ، اشاره نمود .

روند نصب و راه اندازی سیستم های سخت افزاری (مانند رایانه ها ، تجهیزات شبکه ، تجهیزات امنیتی و مانیتورینگ ، چاپگرها و …) به این صورت می باشد :

ابتدا متقاضی به مشاورین سخت افزارارجاع داده شده تا با برگزاری جلسات لازم ، نیازها و نظرات وی برای سیستم های سخت افزاری مورد نیاز ثبت شود . در این جلسات،مشاوربه متقاضی کمک خواهد نمود تا بتواند مطابق با نیازهای خود سیستم های سخت افزاری مناسبی انتخاب کرده که جوابگوی همه نیازهای وی باشد .

سپس نرم افزارها و سخت افزارهای مورد نیاز تهیه شده مشکلات و خطاهای احتمالی بررسی می گردد. پس ار تایید ، برای انجام هماهنگی های لازم جهت نصب و راه اندازی با متقاضی تماس گرفته می شود .

پس از نصب و راه اندازی سیستم های سخت افزاری ، پشتیبانی  سخت افزاری  شروع می شود . در صورت نیاز و درخواست متقاضی ، پوش رایانه  آماده است تا دوره های آموزشی لازم برای کاربران را برگزار نماید .

چرا پوش رایانه…؟

خدماتی که پوش رایانه را از سایر فروشگاه های کامپیوتری متمایز می کند:

۱ سی روز مهلت تست سیستم کامل : در صورتی که سیستم خود را بصورت کامل از پوش رایانه خرید کنید ، یکماه ضمانت و مهلت تست قطعات آن برای شما منظور می گردد.

۲- خدمات در محل : پوش رایانه، این امکان ویژه را برای مشتریان خود فراهم کرده است که، همراه با خرید قطعات مورد نظر خود، پکیج خدمات در محل را نیز خریداری نمایند، تا تکنسین‌های فنی پوش رایانه، قطعه را در محل مشتری نصب نمایند. حتی در صورتی که کالای جدیدی خریداری نکرده‌اید و نیاز به کمک تکنسین‌های فنی دارید، می‌توانید از پکیج خدمات در محل استفاده نمائید. (این پکیج در حال حاضر مختص سرفاریاب ، دهدشت ، چرام می‌باشد، و بزودی در شهر شما)

۳- اسمبل حرفه ای سیستم : اسمبل حرفه ای علاوه بر زیبایی باعث بهینه شدن گردش هوای داخل کیس و خنک شدن بهتر قطعات داخل آن می گردد.

۴- مشاوره حرفه ای : مهمترین مسئله در هنگام خرید سیستم و یا قطعات ، خرید هوشمندانه و مقتصدانه است.مشاوران فنی پوش رایانه با راهنمایی شما قبل از خرید ، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

۵- پشتیبانی مناسب : برای اطمینان خاطر مشتریان و خریداران عزیز، بخش پشتیبانی فنی پوش رایانه پاسخگوی سوالات فنی شما در رابطه با قطعات خریداری شده و همچنین پشتیبان شما در صورت بروز هرگونه مسئله ای در رابطه با محصولات خریداری شده است.

۶- خرید کالای دست دوم : کاربرانی که قصد ارتقاء سیستم خود یا فروش آن را دارند می توانند با پوش رایانه تماس گرفته و سیستم خود را بفروش برسانند. کالاهای خریده شده از کاربران با قیمتی بسیار مناسب به کاربران دیگر عرضه می شود.

۷- سورپرایز بازدیدکنندگان از سایت و مشتریان : ایجاد حس خوب و همچنین بوجود آوردن هیجان بخشی از نقشه ی راه پوش رایانه در مسیر تعالی خود است. در بازه های زمانی خاص پوش رایانه با طرح های خلا قانه و هیجان انگیز مشتریان و بازدیدکنندگان از سایت خود را غافلگیر می­ کند.آماده باشید شاید نفر بعد شما باشید…

همکاران ما دردهدشت ونوس کامپیوتر:سیدرضاپناهنده:۰۹۱۷۱۴۸۳۱۷۰