نحوه داشتن یک سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت در۲۴ساعت

آری طراحی سایت در ۲۴ ساعت نیز با استفاده از قالب های آماده نیز ممکن است که عملا این روش طراحی وب سایت بارگذاری، نصب و راه اندازی وب سایت آماده می باشد و برای افراد و شرکت هایی مناسب می باشد که بودجه و زمان کمی برای طراحی سایت دارند. در این روش کارفرما می تواند با جستجو در اینترنت قالب مورد نظر خود را بیابد و ازپوش رایانه بخواهد عملیات راه اندازی قالب آماده را انجام دهد. با وجود آنکه قالب های آماده موجود در اینترنت رایگان هستند و همه می توانند از آنها برای ساخت سایت خود استفاده نمایند اما استفاده از این قالب ها حتما می بایست زیر نظر کارشناس طراحی وب انجام گردد زیرا قالب مورد نظر بر روی سرور به درستی نصب و راه اندازی گردد و امن سازی های لازم بر روی وب سایت انجام گردد تا وب سایت در آینده دچار مشکلات امنیتی نگردد.

قالب های رایگان موجود در اینترنت معمولا بر اساس سیستم های مدیریت محتوای جوملا، وردپرس و دروپال هستند و با توجه سیستم مدیریت محتوای انتخابی خود می توانید یکی از آنها را استفاده نمایید. برای یافتن قالب های فارسی در محیط اینترنت می توانید در گوگل جستجو نمایید قالب رایگان، قالب رایگان جوملا، قالب رایگان وردپرس، قالب رایگان دروپال و برای یافتن قالب های چپ به راست می توانید در گوگل جستجو نمایید Free template, Joomla free template, WordPress free themes, Drupal free themes و سپس قالب مورد خود را به پوش رایانه اعلام نمایید تا عملیات نصب و راه اندازی وب سایت شما را در ۲۴ ساعت برای شما انجام دهد.

همچنین در صورتی که قالب چپ به راست رایگانی را یافتید که قصد دارید از آن استفاده نمایید می توانید عملیات فارسی سازی و راست به چپ نمودن قالب را به پوش رایانه واگذاری نمایید تا قالب مورد نظر را برای شما محلی سازی نماید.

هزینه تمام شده طراحی سایت با استفاده از قالب های رایگان بسیار پایین می باشد و تنها لازم است هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، بارگذاری و نصب قالب و پیکربندی، ایمن سازی، آموزش و پشتیبانی یکساله را پرداخت نمایید که این هزینه در حدود یک چهارم طراحی وب سایت می باشد و همینطور وب سایت شما ظرف مدت زمان ۲۴ سایت آماده استفاده می باشد.

پس از آنکه وب سایت بر روی سرور راه اندازی گردید شما می توانید جهت آموزش پانل کاربری در دفتر پوش رایانه حاضر شوید تا کاربران ما نحوه درج مطالب و اطلاعات وب سایت را به شما آموزش دهند و پس از این جلسه آموزشی شما یک سال پشتیبانی خواهید داشت و می توانید مشکلات خود را از طریق پوش رایانه برطرف نمایید.

در صورتی که خود قالب آماده را نصب و راه اندازی نمایید ممکن است تنظیمات لازم را بر روی قالب به درستی انجام ندهید تا در آینده وب سایت شما دچار لطمه ها و آسیب های جدی گردد و همچنین در صورتی که وب سایت توسط کارشناس امن سازی ایمن سازی نگردد ممکن است وب سایت شما هک شده و یا دچار مشکلات امنیتی گردد که با توجه به موارد اعلام شده حتما طراحی وب سایت خود با استفاده از قالب آماده وب سایت را به کارشناس طراحی وب واگذار نمایید.
از این دست از قالب ها در محیط اینترنت بسیارند و فقط کافی است در جستجوی قالب رایگان مورد نظر خود با توجه به توضیحات آماده در پاراگراف دوم این مقاله باشید.

همچنین در صورت که قالب آماده ای را یافتید که رایگان نبود و قصد خرید آن را داشتید پوش رایانه می تواند خرید قالب مورد نظر و نصب و راه اندازی آن را برای شما انجام دهد. خرید قالب پس از واریز وجه توسط شما معمولا ۲۴ ساعت زمان می برد و بنابراین ۲۴ ساعت به زمان طراحی وب سایت شما اضافه خواهد شد و هزینه اضافه ای می بایست جهت خرید قالب پرداخت نمایید. هزینه خرید قالب دو برابر قیمت دلاری قیمت در قیمت روز دلار می باشد.

با توجه به توضیحات آمده در بخش بالا برای شما مزیت ها و معایب استفاده از قالب رایگان را بیان می نمایم:
مزیت ها استفاده از قالب رایگان

قیمت ارزان طراحی وب سایت با استفاده از قالب های رایگان
سرعت بالای پیاده سازی وب سایت با توجه به آماده بودن قالب

معایب استفاده از قالب های رایگان

با توجه به رایگان بودن این قالب ها تعداد بسیاری از سایت ها از این قالب استفاده می نماید و ممکن است این مورد به برند سازی شما لطمه زند و حس خوبی در کاربر ایجاد نگردد.

* موردی که معمولا جزو معایب استفاده از قالب آماده مطرح می گردد آن است که این قالب ها امنیت پایینی دارند حال آنکه دلیل مطرح شده از جهت عدم امن سازی این قالب ها می باشد و در صورتی که این قالب توسط متخصص ایمن سازی امن سازی گردد مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.
در پایان

پوش رایانه به شما توصیه می نماید حتی الامکان از این روش برای راه اندازی سایت خود استفاده ننمایید و طراحی وب سایت خود را به شرکت های طراحی وب واگذار نمایید و در صورتی که مجبور به استفاده از این قالب ها هستید عملیات نصب و راه اندازی آن را زیر نظر متخصص طراحی وب سایت انجام دهید. برای مشاوره در زمینه طراحی وب سایت خود می توانید با شماره های پوش رایانه در تماس باشید.

برای دریافت قالب های آماده رایگان می توانید به سایت های زیر مراجعه نمایید

http://www.freewebtemplates.com

http://www.freewebsitetemplates.com

http://www.artisteer.com/?p=free_website_templates

http://templated.co

http://www.free-css.com/free-css-templates