همه چیزدرموردطراحی یک سایت خوب

پوش رایانه تیم متشکل ازچندین نفراز توسعه دهنگان و طراحان سایت است که توجه ویژه ای بر جنبه های توسعه دارند.

ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت، ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست .


طراحی سفارشی

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.


شوق و علاقه

در گروه طراحی پوش رایانه طراحی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.


آخرین فناوری

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

سازگاری

وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد. وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و … می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی خواهند بود


طراحی هدر سایت

شاید این جمله را شنیده باشید که “نباید در مورد کتاب ها، با توجه به جلدشان قضاوت کرد.”، اما اکثر مردم، هنگام خرید کتاب ابتدا جلد آن را می بینند و اگر جلد کتاب جذاب باشد آن را باز می کنند تا به محتویات آن نگاهی بیندازند. همچنین عکس این اتفاق نیز امکان دارد. در سایت ها نیز اولین چیزی که بازدیدکنندگان می بییند و نظرشان به آن جلب می شود، هدر سایت و قسمت بالایی صفحات می باشد.
هدر یا سربرگ سایت به بنر بالای سایت که عموما از یک تصویر گرافیکی مرتبط با موضوع سایت طراحی می شود می گویند .
در حال حاضر یکی از جدیدترین متدهای طراحی وب سایت استفاده از تصاویر بزرگ می باشد اما نه فقط یک تصویر بزرگ معمولی ، بلکه تصویری زیبا و تاثیرگذار که وقتی به آن نگاه می کنید کاملا واقعی به نظر می رسد. این تصاویر بزرگ اولین چیزی است که در سایت شما مشاهده می شود که هدف ارائه یک نمای کلی از مهمترین محتوای سایت می باشد و باعث جذب مخاطب می شود.

۷

۸

۷header

۱۲

۷

ساخت سایت رایگان با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان ، وردپرس،کاملا رایگان نیز نیست و لازم است هزینه ثبت دامنه و هاستینگ را پرداخت نمایید که این هزینه چیزی در حدود صدوپنجاه هزار تومان می باشد. استفاده از سیستم های مدیریت محتوا به شما قابلیت های فراوانی می دهد زیرا این سیستم ها دارای امکانات جانبی فراوانی می باشند که به صورت رایگان عرضه می گردند و به راحتی می توانید در وب سایت خود استفاده نمایید. قالب های آماده رایگانی برای این سیستم وجود دارند که کافی است بر روی سرور خود بارگذاری ، نصب و راه اندازی نمایید و پس از آن مطالب خود را در وب سایت خود بارگذاری نمایید. البته دقت نمایید این سیستم ها حتما می بایست توسط افراد با سابقه نصب و پیکربندی و ایمن سازی گردند تا وب سایت شما به مشکلی بر نخورد وپوشرایانه نصب و پشتیبانی این سیستم ها را با هزینه اندک بر عهده می گیرد. این روش به عنوان ارزانترین روش ساخت سایت می باشد که در کنار ارزان بودن به شما امکانات بسیاری می دهد. بر هر گونه مشاوره در این زمینه با پوش رایانه تماس بگیرید
طراحی سایت در۲۴ساعت

آری طراحی سایت در ۲۴ ساعت نیز با استفاده از قالب های آماده نیز ممکن است که عملا این روش طراحی وب سایت بارگذاری، نصب و راه اندازی وب سایت آماده می باشد و برای افراد و شرکت هایی مناسب می باشد که بودجه و زمان کمی برای طراحی سایت دارند. در این روش کارفرما می تواند با جستجو در اینترنت قالب مورد نظر خود را بیابد و از پوش رایانه بخواهد عملیات راه اندازی قالب آماده را انجام دهد. با وجود آنکه قالب های آماده موجود در اینترنت رایگان هستند و همه می توانند از آنها برای ساخت سایت خود استفاده نمایند اما استفاده از این قالب ها حتما می بایست زیر نظر کارشناس طراحی وب انجام گردد زیرا قالب مورد نظر بر روی سرور به درستی نصب و راه اندازی گردد و امن سازی های لازم بر روی وب سایت انجام گردد تا وب سایت در آینده دچار مشکلات امنیتی نگردد.

قالب های رایگان موجود در اینترنت معمولا بر اساس سیستم های مدیریت محتوای ، وردپرس هستند . برای یافتن قالب های فارسی در محیط اینترنت می توانید در گوگل جستجو نمایید قالب رایگان،قالب رایگان وردپرس، قالب رایگان و برای یافتن قالب های چپ به راست می توانید در گوگل جستجو نمایید Free template, template, WordPress free themes, themes و سپس قالب مورد خود را به پوش رایانه اعلام نمایید تا عملیات نصب و راه اندازی وب سایت شما را در ۲۴ ساعت برای شما انجام دهد.

همچنین در صورتی که قالب چپ به راست رایگانی را یافتید که قصد دارید از آن استفاده نمایید می توانید عملیات فارسی سازی و راست به چپ نمودن قالب را به پوش رایانه واگذاری نمایید تا قالب مورد نظر را برای شما محلی سازی نماید.

هزینه تمام شده طراحی سایت با استفاده از قالب های رایگان بسیار پایین می باشد و تنها لازم است هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، بارگذاری و نصب قالب و پیکربندی، ایمن سازی، آموزش و پشتیبانی یکساله را پرداخت نمایید که این هزینه در حدود یک چهارم طراحی وب سایت می باشد و همینطور وب سایت شما ظرف مدت زمان ۲۴ سایت آماده استفاده می باشد.

پس از آنکه وب سایت بر روی سرور راه اندازی گردید شما می توانید جهت آموزش پانل کاربری باماتماس گرفته تا نحوه درج مطالب و اطلاعات وب سایت را به شما آموزش دهیم و پس از این جلسه آموزشی شما یک سال پشتیبانی خواهید داشت و می توانید مشکلات خود را از طریق پوش رایانه برطرف نمایید.

در صورتی که خود قالب آماده را نصب و راه اندازی نمایید ممکن است تنظیمات لازم را بر روی قالب به درستی انجام ندهید تا در آینده وب سایت شما دچار لطمه ها و آسیب های جدی گردد و همچنین در صورتی که وب سایت توسط کارشناس امن سازی ایمن سازی نگردد ممکن است وب سایت شما هک شده و یا دچار مشکلات امنیتی گردد که با توجه به موارد اعلام شده حتما طراحی وب سایت خود با استفاده از قالب آماده وب سایت را به کارشناس طراحی وب واگذار نمایید.

از این دست از قالب ها در محیط اینترنت بسیارند و فقط کافی است در جستجوی قالب رایگان مورد نظر خود با توجه به توضیحات آماده در پاراگراف دوم این مقاله باشید.

همچنین در صورت که قالب آماده ای را یافتید که رایگان نبود و قصد خرید آن را داشتیدپوش رایانه می تواند خرید قالب مورد نظر و نصب و راه اندازی آن را برای شما انجام دهد. خرید قالب پس از واریز وجه توسط شما معمولا ۲۴ ساعت زمان می برد و بنابراین ۲۴ ساعت به زمان طراحی وب سایت شما اضافه خواهد شد و هزینه اضافه ای می بایست جهت خرید قالب پرداخت نمایید.

با توجه به توضیحات آمده در بخش بالا برای شما مزیت ها و معایب استفاده از قالب رایگان را بیان می نمایم:

مزیت ها استفاده از قالب رایگان
◾قیمت ارزان طراحی وب سایت با استفاده از قالب های رایگان
◾سرعت بالای پیاده سازی وب سایت با توجه به آماده بودن قالب

معایب استفاده از قالب های رایگان

با توجه به رایگان بودن این قالب ها تعداد بسیاری از سایت ها از این قالب استفاده می نماید و ممکن است این مورد به برند سازی شما لطمه زند و حس خوبی در کاربر ایجاد نگردد.

* موردی که معمولا جزو معایب استفاده از قالب آماده مطرح می گردد آن است که این قالب ها امنیت پایینی دارند حال آنکه دلیل مطرح شده از جهت عدم امن سازی این قالب ها می باشد و در صورتی که این قالب توسط متخصص ایمن سازی امن سازی گردد مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.
پوش رایانه به شما توصیه می نماید حتی الامکان از این روش برای راه اندازی سایت خود استفاده ننمایید و طراحی وب سایت خود را به شرکت های طراحی وب واگذار نمایید و در صورتی که مجبور به استفاده از این قالب ها هستید عملیات نصب و راه اندازی آن را زیر نظر متخصص طراحی وب سایت انجام دهید. برای مشاوره در زمینه طراحی وب سایت خود می توانید با شماره های پوش رایانه در تماس باشید.

طراحی سایت غیر رایگان

در این روش وب سایت مطابق با نیازهای شما طراحی می گردد و البته در صورتی که قصد حضور قدرتمند در اینترنت را دارید به شماها توصیه می شود حتما از ابتدا ساخت سایت خود را به شرکت های با تجربه واگذار نمایند تا وب سایت مطابق با نیازهای شماطراحی گردد. داشتن وب سایت خوب و ایده آل باعث افزایش و رونق کسب و کار شما در محیط اینترنت خواهد شد که ایجاد سایت خوب و مناسب عملا باعث کسب درآمد بیشتر شرکت ها می باشد. درآمدی که حتی ممکن است چند صد برابر هزینه طراحی سایت باشد. پلان پایه طراحی سایت پوش رایانه برای ساختن سایت پانصد هزار تومان می باشد که در صورتی که قصد حضور در محیط اینترنت با پایه ترین قیمت ممکن را دارید این روش به عنوان روشی آبرومند به شما توصیه می گردد تا در کنار ارزان بودن وب سایت شما کیفیت مناسبی داشته باشد. برای اطلاع بیشتر در این مورد می توانید.نوشته امکانات پایه طراحی سایت توسط پوش رایانه را مطالعه نمایید.

امکانات پلان پایه طراحی سایت

اولیه ۵۰۰هزارتومان

ثبت دامنه

اختصاص هاست

پیاده سازی سایت

آموزش کنترل پانل

یکسال پشتبانی

در صورتی که قصد حضور در اینترنت را دارید و قصد دارید از جایی شروع نمایید پلان پایه طراحی سایت پوش رایانه می تواند برای آغاز برای شما مناسب باشد. این پلان اولیه مناسب سایت های شخصی و همچنین برای تجربه اول حضور شرکت ها در اینترنت مناسب می باشد. پوش رایانه پلان های پایه طراحی وب سایت خود را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی می نماید و در بخش زیر امکانات پلان پایه طراحی سایت را برای شما لیست می نمایم:
◾ثبت دامنه با پسوند ir و یا com به مدت یکسال به دلخواه خریدار که در صورت نیاز به ثبت دامنه اضافی هزینه ثبت آن جداگانه اخذ می گردد.

◾پیاده سازی قالب وب سایت
◾امن سازی وب سایت برای جلوگیری از هک شدن و بوت شدن وب سایت.
◾پشتیبانی یکساله وب سایت تا در مدت پشتیبانی مشکلاتی که برای وب سایت به وجود می آیند سریعا رفع گردد.
◾آموزش پانل کاربری به جهت درج مطالب وب سایت توسط کارفرما تا بتواند محتوای خود را در وب سایت بارگذاری نماید.

توسط پلان پایه یک سایت کامل از بابت معرفی شخص و یا شرکت قابل پیاده سازی می باشد و در این پلان نحوه درج مطالب وب سایت به کارفرما آموزش داده می شود تا کارفرما بتواند مطالب مورد نظر خود را در سایت بارگذاری نماید و درج اطلاعات توسط پوش رایانه انجام نمی گردد. توسط سیستم مدیریت محتوای وب سایت مالک وب سایت می تواند منوهای وب سایت، محتوای صفحات و تصاویر موجود در بدنه و هدر وب سایت را مدیریت نماید. منوهای مرسوم یک سایت شرکتی شامل صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، گالری تصاویر، محصولات، پروژه ها، خدمات، مقالات ، گواهینامه ها و … می باشد که در این پلان مدیر وب سایت می تواند منوهای مورد نظر را ایجاد نموده و مطالب داخل آن را بارگذاری نمایید. برای ترکیب بهتر صفحات پوش رایانه نیز منوبندی وب سایت را برای کارفرما در همین پلان پایه انجام می دهد. در صورتی که مالک وب سایت بخواهد عملیات درج مطالب وب سایت توسط پوش رایانه با دریافت هزینه درج مطلب قابل انجام می باشد.

کد نویسی وب سایت در کلیه پلان های طراحی سایت پوش رایانه به صورت دایو بیس بوده است و آدرس دهی صفحات برای موتورهای جستجو کاملا بهینه سازی شده اند و همچنین حجم و سرعت صفحات وب سایت در کلیه پلان های طراحی سایت پوش رایانه بهینه سازی می گردند.

پس از آموزش پانل کاربری پوش رایانه وب سایت های طراحی شده توسط خود را پشتیبانی می نماید تا در صورتی که برای وب سایت مشکلی پیش آمد و یا کارفرما سوالی در خصوص نحوه کار با کنترل پانل وب سایت داشت بتواند سریعا آن را مرتفع نماید.

در صورتی که کارفرما خود دامنه و هاستینگ را از طریق شرکت دیگری ثبت نموده باشد هزینه آن از پلان پایه طراحی سایت پوش رایانه کسر نمی گردد و این هزینه صرف سازگاری سازی وب سایت با وب هاست شرکت کارفرما می گردد.

مدت زمان تحویل وب سایت در پلان پایه پوش رایانه ۱ هفته می باشد و پس از گذشت این زمان کارفرما می بایست برای آموزش پانل کاربری باپوش ریانه تماس بگیرد مدت زمان آموزش سیستم مدیریت محتوای وب سایت بین ۱ الی ۲ ساعت می باشد که نیازی به پیش نیاز برای این آموزش وجود ندارد و البته هر چه آموزش بیننده با نحوه کار وب سایت ها و اینترنت آشناتر باشد در روند آموزش نتیجه بهتر خواهد بود و بنابراین به شرکت ها توصیه می گردد با تجربه ترین افراد خود را در زمینه اینترنت مسئول مدیریت مطالب وب سایت نمایند.

چرا پشتیبانی وب سایت توسط شرکت طراحی سایت ضروری است

چرا باید برای قراردادهای ماهیانه با شرکت های طراحی سایت هزینه کرد؟

اصول همه کارهای خدماتی، روابط اجتماعی قویه.
حتی تو زندگی شخصی خودتون، وقتی یکی مثلا یه لوله کش یا تعمیرکار میاد براتون کار می کنه، اگه از کارش راضی باشید، دفعه بعد هم که لازم شد دوباره سراغ همون آدم میرید.
بعضی وقتها حتی شاید همکاریتونو باهاشون دائمی ادامه دادید، مثلا با یه وکیل، یا پزشک یا حسابدار.
شرکت توسعه و طراحی سایت هم مثل همین مثال ها، خدماتی رو ارائه میده و اتفاقا نتیجه کارش مستقیما روی بازاریابی شما، جذب کاربر و برگشت سرمایتون اثر میذاره.
دلایل خیلی زیادی هست که ثابت می کنه اگه با یه توافقنامه ماهیانه برای شرکت توسعه سایتتون هزینه کنید، ضرر نمی کنید.
و اگه یه شرکت توسعه سایت خوب پیدا کنید، ممکنه بخواهید به همکاریتون ادامه بدید.
معمولا وقتی یه شرکتی یه پروژه طراحی سایت بزرگی داره، خیلی تحقیق میکنه تا یه مشاور و طراح سایت خوب پیدا کنه، پس قدم بعدی باید حفظ این ارتباط باشه.
گاهی هم پیش میاد که یه شرکتی پیدا می کنید که دقیقا همونیه که میخواستید، بهش اعتماد دارید و میدونید که کارتونو خوب تحویل میده، اما اونموقع پروژه بزرگی در دست ندارید.
بیشترِ کارهای طراحی و توسعه اولش با یه پروژه بزرگ شروع میشن و بعد با کارهای کوچیک ادامه پیدا می کنن. اما همین کارهای کوچیک بعدی هم رسیدگی میخوان. از کجا مطمئنید که این شرکت برای خورده کاری های بعدی هم وقت داره؟
اینجور وقت ها قرارداد خدمات دهی ماهیانه به کارتون میاد.
همیشه مشاورها و توسعه دهنده های حرفه ای سرشون خیلی شلوغه. از طرف دیگه هم بعضی کارها محدودیت زمانی دارن. مشاورهای درجه یک طراحی سایتی که من میشناسم همیشه از یک ماه قبل رزرو شدند. پس اگه دارید با یه طراح سایتی کار میکنید و راضی هستید، به نفعتونه که یه قرارداد ماهیانه باهاش ببندید. احتمالا هر ماه لازم نباشه وقت زیادی برای خورده کاری های سایتتون بذاره، فقط در همین حد که نیازهای همیشگی یه سایت رو پوشش بده کافیه.
اما من می بینیم گاهی مدیر یه شرکت بعد از تلاش زیاد که یه مشاور خوب پیدا می کنه، باهاش قرارداد ماهیانه نمیبنده، حتی یه قرارداد خیلی کوچیک!
در نتیجه مشاور برای یه ماه بعد وقتش پر میشه، و منطقی هم هست. نمیتونه که منتظر بمونه آیا برای شما کاری پیش بیاد یا نیاد. اینجوری میشه که وقتی یهو برای مدیر شرکت کاری پیش میاد و یه طراح سایت لازم داره میمونه چی کار کنه. یادتون باشه: شرکت های دیجیتالی، مشاوران وب و توسعه دهنده های سایت، هر جا که برای اولین بار میرن و کار می کنن، وقتشون برای چند وقت آینده پر میشه. اگه شما یکم از اون وقت رو به طور ماهیانه برای خودتون رزرو نکنید، ممکنه به وقت ضرورت کارتون رو زمین بمونه.
اگه میخواهید این کارو با کمترین وقت و هزینه انجام بدید، من بهتون دارکوب رو توصیه می کنم با دو ساعت در ماه. این زمان برای شرکت های کوچیکی که کارهای بزرگ سایتشون تموم شده خیلی ایده آله. شرکت های فناوری، استارتاپ ها، شرکت های در حال توسعه یا بزرگتر اگه بخوان میتونن ساعت های بیشتری بگیرن.
حالا بریم سراغ دلایلی که گفتم. چرا قرارداد ماهیانه با یه شرکت طراحی سایت برای همه ضروریه؟
◾ثبات و پایداری رو برای کارِ مشتری تضمین می کنه.

خیلی سخته که کاری رو با یه توسعه دهنده شروع کنید و مجبور بشید برای خورده کاری های بعدی برید سراغ یه توسعه دهنده دیگه. خودتونم احتمالا میدونید که کارهای سایت هیچ وقت تمومی نداره و همیشه در حال رشد و توسعه است تا با نیازهای کار شما منطبق بشه.
اگه با یه آژانس یا مشاور دائما در ارتباط باشید دیگه خیالتون راحته که سایتتون داره یه مسیر خطی رو به سمت موفقیت طی می کنه.
یه سرمایه گذاری ماهیانه برای قرارداد با آژانس یا مشاور وب، یعنی شما هم همونقدر تو موفقیت اونا سرمایه گذاری کردید که اونا تو موفقیت شما.
◾اولویت شماره یکِ شرکت های توسعه سایت اینه که “تو کار بمونن” و بتونن تا زمان های طولانی در آینده به مشتری خدمات ارائه بدن.

اما هر سال یه سری آژانس ها ورشکست میشن، و بعضی از مشاورها و طراح های آزاد مجبور میشن برن تو یه استودیوی وب روزکاری کنن.
خب این وسط مشتری های قبلی هم مجبورن برن تو پروسه پیدا کردن یه مشاور خوب. اون هم با اینهمه توسعه دهنده مبتدی که وارد کار شدند، پیدا کردن یه متخصص حرفه ای کار آسونی نیست.
پس چرا شرکت ها از بستن قراردادهای ماهیانه با طراحان سایت سر بازمیزنن؟
من چند تا نظریه دارم.
بعضیا عادت کردن اولین سایت صفحه نتایج رو باز کنن و به همون زنگ بزنن، یا اولین تازه کاری که رزومه فرستاد رو استخدام کنن. اگه ندونید چطوری باید کار یه طراح سایت رو ارزیابی کنید، احتمالا نتونید متوجه تفاوت های بین طراح ها بشید. بیشتر شرکت های کوچیک هر کی رو که بیشتر در دسترس باشه یا قیمت هاش کمتر باشه رو انتخاب می کنن.
اما تو کار طراحی سایت معمولا هرچقدر پول بدید همونقدر آش میخورید.
تجربه و میزان اثرگذاری کار یه مشاور یا آژانس طراحی سایت روی قیمت هاشون اثر میذاره. (البته همیشه هم اینطور نیست)
اما ارزیابی یه توسعه دهنده سایت برای بیشتر تجار و مدیرها، به خصوص اونهایی که زیاد با اینترنت سر و کله نمیزنن، کار سختیه. وقتی هم که یکی دو بار انتخابتون بد از آب دربیاد، کلا از همچین تجربه هایی ناامید و خسته میشید.
اینم خودش شاهد دیگه ایه که نشون میده چرا باید مدیرها یه مشاور خوب که پیدا کردند دیگه ماهیانه باهاش قرارداد ببندند، حتی برای خرده کاری های گاه به گاه.
بعضیا هم راحتترن که با فک و فامیل رئیس کار کنن. تازه به جای اینکه این آدما بخاطر روابط فامیلی کارو زودتر تحویل بدن، میبینم خیلی بیشتر طولش میدن و حتی آخرش هم هیچوقت کارایی سایت هایی رو که متخصص طراحی کرده ندارن. البته همیشه استثنا هم وجود داره، ولی خیلی کم پیش میاد.
بزرگترین مشکل استخدام اعضای خانواده اینه که چون شغل اصلیشون طراحی سایت نیست، وقت اینو ندارن که تحولات بازاریابی آنلاین و توسعه سایت رو دنبال کنن. چیزی که ۵ سال پیش مؤثر بوده دیگه امسال کار نمی کنه. متخصص های سئو همیشه خودشونو بروز نگه میدارن. بنابراین ارجاع کار به اعضای خانواده معمولا تو بلند مدت نتیجه ای بدست نمیاره.
استخدام یه تازه کار هم همین مشکلو داره. چون تجربه عملی ندارند و به همون دلایل قبلی که گفتیم نمیتونن سایت خوبی از آب دربیارن. با یه بدن گرم روی صندلی نشستن نمیشه به نتیجه رسید.
دلیل دیگه ای که خیلی از شرکت ها حاضر نیستن ماهیانه قرارداد ببندن اینه که میخوان یکی از بین کارمندها و تحت کنترل خودشون کارها رو به عهده بگیره، نه یه مشاور مورد اعتماد.
معمولا این دسته آدما حتی اگه قراردادی هم برای طراحی سایتشون ببندن، هدف بلند مدت ندارن و به جای شریک بیشتر یه زیردست میخوان.
یه مشاوره توسعه سایت خوب در طولانی مدت برای کسب و کار شما حکم طلا رو داره و چون براتون برگشت سرمایه به همراه میاره، هزینه های نهاییش کمتر از حقوق کارمندهای خودتون درمیاد.
ضمنا وقتی با یه شرکت دیگه کار کنید، یه شریک دارین که رشد و توسعه کارش در گرو رشد و توسعه کار شماست.
میتونید قبل از اینکه کارهای بزرگتونو به توسعه دهنده ای بسپرید، ازش بپرسید خدمات ماهیانه هم دارن یا نه.
خلاصه
طراح های سطح متوسط خیلی زیادند، ولی مشاورهای متخصص که بتونن از کارشون نتیجه بگیرن واقعا کمند.
اگه برای پیدا کردن یه مشاور و طراح خوب مشکل داشته باشید و همین الآن هم برای سایتتون یکی رو لازم داشته باشید، الآن بیشتر متوجه منظورم میشید و ضرورت قراردادهای ماهیانه رو بهتر درک می کنید.
این هم مثل بقیه سرمایه گذاری هایی میمونه که برای موفقیت کارتون انجام میدید.

 

1 thought on “همه چیزدرموردطراحی یک سایت خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *